Retrocegiełka

Wyjątkowe meble ze starego drewna

Wybierając meble chcemy mieć pewność, że jest to wybór na lata. To przedmioty, które mają cieszyć oko, podkreślać charakter wnętrza oraz wyglądać nieskazitelnie mimo codziennego użytkowania. Takie oczekiwania mogą spełnić tylko i wyłącznie meble z prawdziwego drewna. Meble z litego drewna wyróżniają się trwałością i dokładnością wykonania, którą nie sposób porównać do wyposażenia wykonanego na przykład ze sklejki. W przeciwieństwie do tańszych zamienników stare drewno charakteryzuje się niezwykłą trwałością, a odpowiednio pielęgnowane będą zachwycać właścicieli przez długi czas.

Każdy mebel z drewna to wyjątkowy egzemplarz. Nie sposób znaleźć dwóch takich samych stolików czy blatów. Czym wyróżniają się meble z drewna? Każdy produkt jest niepowtarzalny, posiada inny odcień lub układ słojów.

Co więce nie tylko surowiec, z którego wykonane są meble świadczy o ich wyjątkowości.

W Retrocegiełce produkujemy meble z drewna na zamówienie pod konkretne sugestie i oczekiwania klienta.  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dom to najważniejsze miejsce dla każdego człowieka. To tutaj zawsze wracamy, relaksujemy się, spędzamy najwięcej czasu i przyjmujemy gości. Właśnie dlatego tak ważne jest dla nas wykonanie mebla, który będzie zgodny z wymaganiami klienta, a wręcz je przewyższy. Każdego dnia  nadajemy drewnu piękny kształt i doskonałą strukturę, by stworzyć z tego surowca doskonały mebel.

Do produkcji wykorzystujemy stare drewno sosnowe bądź dębowe. Uwielbiamy je za piękne, naturalnie powstałe przebarwienia i oryginalną fakturę. Co więcej możemy dopatrzyć się również śladów po gwoździach, malowniczych sęków oraz mocno widocznych usłojeń.

Gwarantujemy, że każdy mebel będzie absolutnie wyjątkowy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *