Retrocegiełka

slide1
slide1 - kopiuj
Panele 3D
Stare drewno
slide1 - kopiuj
płytki ze starej cegły
Kompozycja doskonała
i drewno w stylu retro
previous arrow
next arrow

CZERWONA CEGŁA ROZBIÓRKOWA

– SPOSÓB NA NIEPOWTARZALNĄ ARANŻACJĘ WNĘTRZA
Branża wystroju wnętrz jest niezwykle dynamiczna, kolejne trendy pojawiają się i równie szybko przemijają. Właśnie dlatego należy docenić materiały, którym udało się oprzeć ciągłym zmianom i na stałe zapisać w świadomości projektantów. Takim tworzywem jest cegła czerwona pochodząca ze starych, rozebranych konstrukcji – budynków mieszkalnych, fabryk czy fortyfikacji. Jej ponadczasowość jest ściśle powiązana z tym, jak uniwersalnym jest surowcem. Cegła rozbiórkowa doskonale prezentuje się zarówno w kuchni, salonie, jak i sypialni, a także wewnątrz oraz na zewnątrz. Co ważne, można ją wykorzystać nie tylko w pomieszczeniach o dużej powierzchni, ale też w mniejszych mieszkaniach, gdzie pomoże stworzyć wyjątkową aranżację.
PRODUKTY POLECANE

Cegła rozbiórkowa i drewno retro – sklep

Wykończenie ścian w mieszkaniu cegłą rozbiórkową nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru doskonałego nie tylko dla miłośników nowoczesnych, industrialnych aranżacji – w naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę, która z pewnością zachwyci każdego Klienta. Proponujemy różnorodne produkty w postaci płytek ze starej cegły rozbiórkowej, eleganckich imitacji oraz drewna retro – znakomicie sprawdzą się one zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, gwarantując niepowtarzalny styl.

Sklep z dekoracyjnymi cegłami rozbiórkowymi

Cegły rozbiórkowe świetnie prezentują się we wnętrzach oraz na fasadach budynków, stanowiąc zarówno uzupełnienie rustykalnego designu, jak i oryginalne przełamanie aranżacji w minimalistycznym, nowoczesnym stylu. W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką gamę produktów pochodzących z rozebranych konstrukcji, przystosowanych do montażu na dowolnej powierzchni. Oferujemy też eleganckie imitacje cegły, które spełnią nawet najbardziej nietypowe wymagania Klientów.

Cegły i drewno w stylu retro – sklep Retrocegiełka

Wiemy, że stworzenie we wnętrzu pięknej przestrzeni o niezwykłym charakterze wymaga wykorzystania różnorodnych materiałów wykończeniowych i dekoracji, dlatego poza cegłą rozbiórkową w sklepie Retrocegiełka znajdziesz też drewno w stylu retro. Znakomicie sprawdzi się ono jako niebanalne uzupełnienie aranżacji – proponujemy blaty, drzwi, okładziny ścienne, lustra w drewnianych ramach i wiele więcej. Ponadto nasza oferta obejmuje również wspaniałe meble ze starego drewna, w tym stoły, szafki czy stoliki kawowe.

Sklep z cegłami i drewnem dekoracyjnym dla miłośników wyjątkowych aranżacji

W sklepie Retrocegiełka oferujemy wyłącznie wysokiej jakości cegłę rozbiórkową, imitacje oraz wyroby ze starego drewna, które zachwycają niezwykłą barwą i strukturą, a przy tym gwarantują wieloletnią trwałość. Znajdziesz u nas też niezbędne materiały potrzebne do montażu – pozwolą Ci one bez trudu ozdobić swoje mieszkanie lub fasadę domu w wyjątkowy sposób. Zapraszamy do zakupów!