Retrocegiełka

Płytki ze starej, rozbiórkowej cegły

Wyjątkowy efekt starego muru w Twoim mieszkaniu
Cegła stanowi bardzo ciekawą dekorację wnętrza. Charakterystyczna faktura, efekt 3D i unikalność – to główne zalety tego tradycyjnego materiału pozyskiwanego z rozbiórek starych budynków. Ściana z cegły w stylu retro sprawdza się nie tylko jako wykończenie elewacji, ale również jako ozdoba każdego pomieszczenia – kuchni, salonu, przedpokoju, klatki schodowej, a nawet łazienki. Nadaje charakteru, wprowadzając do wnętrza przyjemny i ciepły klimat.
Stara cegła dekoracyjna – sposób na niebanalną aranżację wnętrza
Dostępne w naszej ofercie płytki ceglane cięte ze starej cegły mogą być użyte zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Odpowiednio położne z pewnością dadzą niesamowite wrażenia estetyczne. Co ważne, ściana ozdobiona dekoracyjną cegłą nie wymaga żadnych prac pielęgnacyjnych – wystarczy ją dobrze zaimpregnować, a zachowa swoją fakturę i kolorystykę przez bardzo długi czas. Marzysz o industrialnym lub rustykalnym wnętrzu, w którym główną rolę będzie odgrywać niepowtarzalna ściana wykonana z dekoracyjnych płytek ze starej cegły? Sprawdź ofertę RETROCEGIEŁKA i złóż zamówienie na wybrany produkt.
Płytki ze starej cegły – pomysł na ozdobienie elewacji oraz ścian
Cegła rozbiórkowa w stylu retro jest od kilku sezonów bardzo modnym elementem dekoracji – zarówno elewacji, jak i wnętrz. Cegła dekoracyjna przeznaczona czy to na elewację, czy na ścianę pozwala na stworzenie oryginalnego wyglądu budynku lub wykonanie klimatycznego pomieszczenia. Stara cegła ma swój niezaprzeczalny urok i dlatego tak chętnie wykorzystywana jest przez wielu architektów wnętrz.
Postaw na zakupy u doświadczonego dostawcy – sklep z cegłami retrocegiełka.pl to dobry wybór
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy płytki z cegły rozbiórkowej – starannie oczyszczonej i nadającej się do ponownego użycia. Płytki cięte z cegły są znacznie lżejsze niż tradycyjna cegła czerwona, w związku z tym z powodzeniem możesz stosować je na różnego rodzaju podłożach, zabudowach, a także na zewnątrz. Serdecznie zapraszamy. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12