Retrocegiełka

Szafki łazienkowe ze starego drewna

Meble ze starego drewna to wybór na lata. Wyróżniają się trwałością i dokładnością wykonania, którą nie sposób porównać do wyposażenia wykonanego na przykład ze sklejki. Drewno wyróżnia się odpornością także na działanie wilgoci. Może być zatem z powodzeniem użyte do łazienki. Drewniane meble łazienkowe pomagają zachować porządek w pomieszczeniu i jednocześnie dopełniają wystrój wnętrza. Dodatkowo idealnie pasują zarówno do bieli, jak i ciemniejszych kolorów.

Nasze łazienkowe szafki ze starego drewna to przedmioty wyjątkowo piękne, a zarazem praktyczne. Wyposażone są w szuflady różnej wielkości, aby każdy klient mógł znaleźć produkt dostosowany do ilości przedmiotów przechowywanych w pomieszczeniu. Oferujemy szafki z jedną szufladą, które będą pasować do niewielkiej łazienki lub nadawać się dla tych, którzy nie przechowują tam znaczną ilości przedmiotów. Dla osób, dla których drewniana komoda lub szafka to szczególnie ważny element pomieszczenia możemy zaproponować znacznie większą komodę posiadającą dwie szuflady, dwie szafki oraz  przeznaczoną na dwie umywalki.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły klienta. Szafki łazienkowe, tak jak i wszystkie nasze produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie. Jest to idealna opcja dla osób poszukujących spersonalizowanych rozwiązań lub właścicieli mieszkań o nietypowym układzie, czy rozmiarze.  Klient może wprowadzić dowolną ilość modyfikacji aby dostosować produkt do swojego wnętrza. Nasze drewniane meble są tym bardziej wyjątkowe dzięki naturalnie powstałym przebarwieniom oraz oryginalnej fakturze.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *