Retrocegiełka

Odkryj tajemnicę aranżacji wnętrza, w którym każdy poczuje się jak w domu!

Odkryj tajemnicę aranżacji wnętrza, w którym każdy poczuje się jak w domu!

Skandynawski minimalizm może być fascynujący, ale co, jeśli chcemy czegoś więcej niż białe ściany? Styl eklektyczny daje możliwość połączenia różnych inspiracji, ale trzeba uważać, aby nie stracić spójności. Kluczem do sukcesu są kolory! Jakie barwy sprawiają, że czujemy się komfortowo?

Odpowiedź jest prosta: kolory ziemi! Od stonowanych zieleni po odcienie żółci i ciepłe tonacje cegły. To właśnie te barwy kojarzą się z wytchnieniem i spokojem. Dodaj do tego naturalną cegłę na ścianę, a otrzymasz harmonijną kompozycję.

W sypialni popularnym trendem jest stosowanie cegły, dzięki czemu nadajemy wnętrzu wyjątkowy charakter. Natomiast ceglane płytki, zarówno naturalne, jak i stylizowane, to świetna alternatywa, dająca więcej możliwości doboru odcieni.

Dopełnieniem tego stylu są naturalne tkaniny i drewniane meble. Unikaj gładkich, lakierowanych powierzchni, postaw raczej na naturalne faktury drewna. Deski rustykalne, zwłaszcza z drewna dębowego lub sosnowego, to doskonały wybór na ściany, skosy czy sufit.

Wnętrze w kolorach ziemi to nie tylko trend, to sposób na stworzenie przytulnej i harmonijnej przestrzeni! Jakie kolory wybrałbyś do aranżacji swojego wnętrza?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *