Retrocegiełka

Marzysz o mieszkaniu w stylu loftowym? Wybierz meble, które stworzą taki klimat.

Meble to wybór na lata. To przedmioty, które mają cieszyć oko, podkreślać charakter wnętrza oraz wyglądać nieskazitelnie mimo codziennego użytkowania. Wybierając meble warto tą decyzję dobrze przemyśleć, by później cieszyć się pięknym wystrojem wnętrza.

Wierzymy, że idealnym wyborem będą meble z duszą, idealnie dopasowane do naszego mieszkania i charakteru wnętrza. W Retrocegiełce wykonujemy meble ze starego drewna na zamówienie pod konkretne sugestie i oczekiwania klienta. Dzięki temu klient ma szansę brać udział w procesie powstawania mebla, co uczyni go wyjątkowym.

Co więcej materiałem do produkcji jest stare drewno sosnowe bądź dębowe. Piękne, naturalnie powstałe przebarwienia, oryginalna faktura, ślady po gwoździach, malownicze sęki i mocno widoczne usłojenie. Mebel z naturalnego drewna nie tylko będzie praktycznym miejscem do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy, ale także będzie nadawać mieszkaniu naturalny ton.

Za pomocą mebli ze starego drewna można stworzyć w mieszkaniu klimat loftowy. Czym charakteryzuje się ten styl? Na ścianach króluje surowa cegła, drewno, beton. Całość utrzymana jest w prostych barwach, wykorzystany jest mix materiałów i dużą rolę gra też oświetlenie.

Meble ze starego drewną są idealnym dopełnieniem wnętrz w stylu loftowym. Do takiego wnętrza świetnie sprawdzi się stolik kawowy z metalowymi nogami lub efektowny większy stół, który będzie przykuwał uwagę od samego wejścia. Możemy także dobrać industrialną komodę drewnianą  albo szafkę na RTV.

Styl loftowy charakteryzuje się minimalizmem jeśli chodzi o dekoracje, więc meble będą bardzo mocnym i charakterystycznym punktem w mieszkaniu.

Stwórz wymarzone wnętrze z naszymi meblami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *