Retrocegiełka

Szafki łazienkowe ze stalową ramą

Szukasz unikalnego mebla do swojej łazienki? Chcesz,aby był idealny pod każdym względem? Szafki ze starego drewna mogą być perfekcyjnym wyborem.

Zacznijmy od początku, czyli od surowca, z którego wykonujemy meble w Retrocegiełce.

Drewno, którego używamy do produkcji, pochodzi z rozbiórek, dzięki czemu każdy mebel ma swoją historię i unikalny charakter.

Jest ono przechowywane w suszarni, gdzie leżakuje w temperaturze dochodzącej do 80 °C, dzięki czemu pozbywamy się wszelkich szkodników.

Stare drewno rozbiórkowe ma także tendencję do skręcania i wypaczania, dlatego przed produkcją mebli musi przejść przez wiele procesów. Najpierw rozcinamy je na lamele o grubości ok. 1 cm, a następnie łączymy je w sposób krzyżowy w jedną płytę, która jest bazowym surowcem do produkcji mebli. Elementy boczne są wykonane w taki sposób, aby wzór słoi przechodził na sąsiadujące płaszczyzny, co tworzy niespotykany efekt.

Podczas produkcji mebli ze starego drewna połowa czynności to praca ręczna z użyciem podstawowych narzędzi stolarskich. Każda deska wymaga innej pracy, innych czynności i odrębnego podejścia.

Szafki łazienkowe, tak jak inne meble wykonujemy na zamówienie. Wszystkie wymiary możemy dopasować do potrzeb klienta, dzięki czemu mebel będzie idealnie dopasowany do wnętrza.  Każdy mebel jest dokładnie przemyślany i wykonany z najwyższą starannością. Dzięki temu możesz mieć pewność, że szafka ze starego drewna będzie pięknym i funkcjonalnym elementem Twojego domu. Wyjątkową propozycją są szafki łazienkowe z metalowymi, czarnymi elementami, na przykład ze stalową ramą. To idealna propozycja dla osób lubiących nieoczywiste połączenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *