Retrocegiełka

Stoliki kawowe z drewna sosnowego i dębowego

Stoliki kawowe z drewna sosnowego i dębowego

Stolik kawowy to mebel, który stanowi wspaniały dodatek dla salonu lub pokoju dziennego. Będzie nie tylko piękną ozdobą, ale i funkcjonalnym elementem wnętrza. Stolik kawowy pozwala na przechowywanie i wygodne ułożenie różnych przedmiotów, takich jak książki, gazety, piloty, dekoracje i wiele więcej. Jest to mebel, który zazwyczaj znajduje się w pobliżu kanap i foteli, co ułatwia dostęp do niezbędnych rzeczy potrzebnych do relaksu.

Podstawowym materiałem, z którego wykonujemy stoliki kawowe , jest stare drewno sosnowe i dębowe.

Stare drewno sosnowe i dębowe to materiał o unikalnym charakterze i historii.

Drewno sosnowe jest popularne ze względu na swoją miękkość i łatwość w obróbce. Jeśli chodzi o wygląd, drewno sosnowe z upcyklingu, które jest używane do produkcji naszych mebli, cechuje się zróżnicowaną barwą. Charakterystycznym elementem są wyraźne usłojenia z sękami ciemniejszymi niż samo drewno, co daje meblom z drewna sosnowego unikalny wygląd.

Stoliki kawowe wykonane z drewna dębowego charakteryzują się natomiast piękną, ciepłą i lekko złocistą barwą. Na ich powierzchni widoczne są niedoskonałości, takie jak ślady po gwoździach czy pęknięcia, które są przez nas wypełniane czarną masą, aby podkreślić ich kształt i nadać im wyjątkowego charakteru.

W każdy produkt wkładamy wiele pracy, a dzięki naszemu doświadczeniu w rzemiośle oraz najlepszym materiałom, każdy stolik kawowy naszej produkcji jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *