Retrocegiełka

Odkryj urok i funkcjonalność szafek łazienkowych ze starego drewna.

Odkryj urok i funkcjonalność szafek łazienkowych ze starego drewna.

Czy marzysz o stworzeniu łazienki o unikalnym i rustykalnym charakterze? W Retrocegiełce specjalizujemy się w tworzeniu mebli ze starego drewna, a szafki łazienkowe, które proponujemy są doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojej przestrzeni niezwykły klimat.

Dla osób, które stawiają na funkcjonalne meble, mamy szafkę łazienkową z szufladami i półkami. Stworzyliśmy ją wykorzystując ciemne, mocno wyprażone słońcem drewno, które posiada niezwykle nieregularną strukturę oraz głęboko wybrane słoje. Całość tworzy niepowtarzalny efekt i sprawia, że jest to element wnętrza, który od razu przyciąga uwagę.

Szafka została w całości wykonana z drewna, a blat oraz półka mają grubość 4 cm. Co ważne, półka została połączona z blatem, co eliminuje potrzebę dodatkowych mocowań. 

Mebel wyposażony jest w dwie szuflady, które pracują na systemie tip-on. Istnieje również opcja zamówienia szafki z prowadnicami z cichym domykiem oraz czarnymi uchwytami, aby dostosować ją do swoich preferencji.

Warto podkreślić, że materiał, z którego wykonujemy nasze meble, pochodzi ze starego drewna rozbiórkowego. Chociaż jest ono piękne, nie posiada odpowiedniej wytrzymałości oraz ma tendencję do skręcania i wypaczania. Dlatego, aby temu zapobiec, rozcinamy stare deski na lamele o grubości około 1 cm, a następnie łączymy je w jedną płytę. Każda deska i każdy element mebla wymaga indywidualnego podejścia i pracy ręcznej z użyciem podstawowych narzędzi stolarskich. Nie jest łatwo zachować naturalną strukturę starego drewna, dlatego tak ważne jest nasze doświadczenie i precyzja. Każdy mebel jest starannie wykonany pod konkretne wytyczne klienta, co czyni go niepowtarzalnym i dopasowanym do indywidualnych potrzeb.

Co więcej wszystkie wymiary mebli można dostosować do indywidualnych potrzeb. Każdy produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *